אודותינו

הוצאת לב הדהרמה הוקמה תחת עמותת שיטה וחכמה במטרה להביא לקהל הרחב לימוד, המבוסס על כתבי חוכמה ומופת עתיקים. בטווח הקרוב מטרת הלימוד היא להביא לרווחה גופנית ונפשית, ובטווח הרחוק – להביא להארה. ההוצאה פועלת גם כדי לתמוך בגופים בעלי מטרות דומות.

הוצאת לב הדהרמה שמה לה למטרה לתמוך במסורת הלימוד, ששורשיה במקורות ובשושלות החוכמה של אסיה העתיקה: הבודהיזם הטיבטי ומסורות היוגה. חוכמה זו מועברת אלינו בהנחייתה הרוחנית של מורתנו האהובה, לאמה דבורה-הלה, ובהשראת מוריה: קן רינפוצ’ה לובסנג תרצ’ין, גשה מייקל רואץ’, לאמה קריסטי מק’נאלי ואחרים.

למרות חשיבותם של הכתבים, אין לימוד כתוב שישווה ללימוד ישיר ממורה, לימוד העובר מלב אל לב.

הוצאת לב הדהרמה נוסדה בתחילת 2009 על ידי בני ודורית גולדמן, במטרה לתמוך בהפקת ספרים, דיסקים, סרטים, מילונים וכל חומר אחר שיכול לקדם את ההתפתחות הרוחנית של כל אדם הבוחר בדרך זו. כמו כן אנו פועלים לשמר, לקדם ולהפיץ את הלימוד שהועבר כמעשה אמן על ידי מורתנו האהובה, לאמה דבורה-הלה, ומוריה היקרים: קן רינפוצ’ה לובסנג תרצ’ין, גשה מייקל רואץ’ וקריסטי מק’נאלי.

הוצאת לב הדהרמה היא ארגון ללא מטרות רווח. כל ההכנסות ממכירות הספרים, הדיסקים והחוברות מיועדות לתמיכה במורים ולהפקתם של חומרי לימוד נוספים לקידום ההתפתחות הרוחנית ולפיתוח שלמות החוכמה. ההוצאה מנוהלת בהתנדבות על ידי דורית גולדמן ומתנדבים נוספים, ומקדמת בברכה כל עזרה בתרומה, במימון ובכל פעילות אחרת.

אנו תקווה, שחומרי הלימוד יעוררו עניין בקרב הקוראים.